Recent supporters (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Time ago
bo: འགོར་ཟིན་པའི་དུས
