Recent supporters (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Country
hi: देश

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Maximum age
hi: अधिकतम आयु

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Time ago
hi: पहले समय
