Recent supporters (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Country
pt: País

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Default
pt: Padrão

en: Maximum age
pt: Idade máxima

en: 1 day
pt: 1 dia

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: Full name
pt: Nome completo

en: Time ago
pt: Tempo decorrido

en: Webform submissions
pt: Submissões do webform
