Recent supporters (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Country
ro: Ţară

en: General settings
ro: Setări generale

en: Default
ro: Implicit

en: Maximum age
ro: Vârsta maximă

en: 1 day
ro: 1 zi

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Full name
ro: Numele complet

en: Time ago
ro: Timp în urmă
