Recent supporters (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Country
fr: Pays

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Default
fr: Par défaut

en: Maximum age
fr: Âge maximal

en: 1 day
fr: 1 jour

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Full name
fr: Nom complet

en: - none -
fr: - aucun -

en: Time ago
fr: Il y a

en: Webform submissions
fr: Soumissions de webform
