Recent supporters (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Country
be: Краіна

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Default
be: Прадвызначана

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Time ago
be: У мінулым часе

en: Kosovo
be: Косава
