Recent supporters (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Country
fi: Maa

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Maximum age
fi: Maksimi-ikä

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Time ago
fi: Aikaa sitten

en: Webform submissions
fi: Verkkolomakelähetykset
