Recent supporters (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Country
id: Negara

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Default
id: Bawaan

en: Maximum age
id: Umur maksimum

en: 1 day
id: 1 hari

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Full name
id: Nama lengkap

en: Time ago
id: Waktu lalu
