Recent supporters (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Country
pt: País

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Default
pt: Por defeito

en: Maximum age
pt: Idade máxima

en: 1 day
pt: 1 dia

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Full name
pt: Nome completo

en: Time ago
pt: Tempo atrás

en: Webform submissions
pt: Submissões Webform
