Recent supporters (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Maximum age
sk: Maximálna doba

en: 1 day
sk: 1 deň

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Full name
sk: Celé meno

en: Time ago
sk: Pred

en: Available tokens:
sk: Dostupné tokeny:
