Recent supporters (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Maximum age
el: Μέγιστη ηλικία

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Time ago
el: Πριν από

en: Kosovo
el: Κόσοβο
