Recent supporters (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Maximum age
gu: મહત્તમ ઉંમર

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Time ago
gu: સમય પહેલા

en: Kosovo
gu: કોસોવો
