Recent supporters (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Country
he: מדינה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Maximum age
he: גיל מקסימלי

en: 1 day
he: יום אחד

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Full name
he: שם מלא

en: Time ago
he: לפני כמה זמן

en: Webform submissions
he: הגשות של טופסי Webform

en: Kosovo
he: קוסובו
