Recent supporters (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Country
is: Land

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Maximum age
is: Hámarksaldur

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Full name
is: Fullt nafn

en: First name only
is: Aðeins fornafn

en: Time ago
is: Síðan
