Recent supporters (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Country
it: Paese

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Default
it: Predefinito

en: Maximum age
it: Età massima

en: 1 day
it: 1 giorno

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Full name
it: Nominativo

en: Time ago
it: Tempo fa

en: Webform submissions
it: Inserimenti webform
