Recent supporters (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Country
te: దేశం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Full name
te: పూర్తి పేరు
