Recent supporters (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Maximum age
th: อายุสูงสุด

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Time ago
th: เวลาก่อนหน้า
