Recent supporters (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Country
cs: Země

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: 1 day
cs: 1 den

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Time ago
cs: Čas před

en: Webform submissions
cs: Odeslané webové formuláře
