Recent supporters (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Country
ga: Tír

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Full name
ga: Ainm iomlán
