Recent supporters (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Country
sv: Land

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Maximum age
sv: Största ålder

en: 1 day
sv: 1 dag

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Time ago
sv: Tid sedan
