Recent supporters (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Default
vi: Mặc định

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Full name
vi: Họ và tên
