Recent supporters (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Country
fa: کشور

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Maximum age
fa: حداکثر سن

en: Comment
fa: دیدگاه

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی
