Recent supporters (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Comment
kk: Пікір

en: 1 day
kk: @count күн

en: Full name
kk: Толық аты
