Recent supporters (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Country
mr: देश

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Maximum age
mr: जास्तीतजास्त वय

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: 1 day
mr: १ दिवस
