Recent supporters (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Country
ta: நாடு

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Maximum age
ta: அதிகபட்ச வயது

en: Comment
ta: கருத்து

en: Kosovo
ta: கொசோவோ
