Recent supporters (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Country
ar: الدولة

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Maximum age
ar: العمر الأقصى

en: Comment
ar: التعليق

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي
