Recent supporters (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Country
eu: Herria

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Maximum age
eu: Adin maximoa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: 1 day
eu: Egun 1

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Webform submissions
eu: Webform bidalketak
