Recent supporters (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Country
hu: Ország

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Maximum age
hu: Legrégebbi

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: 1 day
hu: 1 nap

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Full name
hu: Teljes név

en: First name only
hu: Csak keresztnév

en: - none -
hu: - nincs -

en: Time ago
hu: Ennyi ideje

en: Webform submissions
hu: Űrlap beküldések

en: Kosovo
hu: Koszovó
