Recent supporters (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Comment
lv: Komentārs

en: 1 day
lv: 1 diena

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Time ago
lv: Pirms

en: Webform submissions
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegumi

en: Kosovo
lv: Kosova
