Recent supporters (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Default
pl: Domyślny

en: Maximum age
pl: Maksymalny wiek

en: Comment
pl: Komentarz

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: - none -
pl: - brak -

en: Time ago
pl: Dany czas temu

en: 7 days
pl: 7 dni

en: Webform submissions
pl: Nadesłane formularze

en: Kosovo
pl: Kosowo
