Recent supporters (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Country
ru: Страна

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Maximum age
ru: Максимальный возраст

en: Comment
ru: Комментарий

en: 1 day
ru: 1 день

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Full name
ru: Полное имя

en: - none -
ru: - не указано -

en: Time ago
ru: В прошлом

en: 7 days
ru: 7 дней

en: Webform submissions
ru: Отправленные формы

en: Kosovo
ru: Косово

en: 30 days
ru: 30 дней
