Recent supporters (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Country
de: Land

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: Maximum age
de: Höchstalter

en: Comment
de: Kommentar

en: 1 day
de: 1 Tag

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Full name
de: Vollständiger Name

en: - none -
de: - keine -

en: Time ago
de: Zeit vergangen

en: 7 days
de: 7 Tage

en: Webform submissions
de: Webformular-Eingaben

en: 30 days
de: 30 Tage

en: 90 days
de: 90 Tage

en: Storage backend
de: Speicher-Backend
