Recent supporters (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Country
gl: País

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Default
gl: Predeterminado

en: Comment
gl: Comentario

en: 1 day
gl: 1 día

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Full name
gl: Nome completo

en: Time ago
gl: Tempo que pasou

en: Webform submissions
gl: Envíos dos formularios
