Recent supporters (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Country
hr: Država

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Maximum age
hr: Maksimalna dob

en: Comment
hr: Komentar

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Full name
hr: Puno ime

en: - none -
hr: - ništa -
