Recent supporters (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು
