Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Current
ca: Actual

en: Other
ca: Altres

en: Filter the view to the currently logged in user.
ca: Filtra la vista a l'usuari que està actualment connectat.
