Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Other
el: Άλλο
