Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Node type
es: Tipo de nodo

en: node type
es: tipo de nodo

en: Node Title
es: Título del nodo

en: Current
es: Actual

en: Other
es: Otro(s)

en: Filter the view to the currently logged in user.
es: Filtrar la vista al usuario actualmente identificado.
