Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Other
fi: Muu

en: Filter the view to the currently logged in user.
fi: Filtrera vyn till den nuvarande inloggade användaren.
