Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Current
gl: Actual

en: Other
gl: Outro

en: Filter the view to the currently logged in user.
gl: Filtrar a vista ao usuario actualmente identificado.
