Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Node type
he: סוג תוכן

en: node type
he: סוג פריט תוכן

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Current
he: נוכחי

en: Other
he: אחר

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.
