Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: node type
hu: tartalomtípus

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Other
hu: Egyéb

en: Filter the view to the currently logged in user.
hu: Nézet szűrése az aktuálisan bejelentkezett felhasználóra.

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító
