Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Node type
id: Jenis node

en: Current
id: Saat ini

en: Other
id: Lainnya

en: Filter the view to the currently logged in user.
id: Menyaring view ke pengguna yang sekarang login.
