Recently Read (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Node type
it: Tipo di contenuto

en: node type
it: Tipo di nodo

en: Node Title
it: Titolo del nodo

en: Current
it: Corrente

en: Other
it: Altro

en: Filter the view to the currently logged in user.
it: Filtra la vista con l'utente attualmente autenticato.
