Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Node type
jv: Tipe node

en: Current
jv: Saiki

en: Other
jv: Liyané
