Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Node type
nl: Node-type

en: node type
nl: inhoudstype

en: Current
nl: Huidige

en: Other
nl: Andere

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.
