Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Node type
pt: Tipo de node

en: node type
pt: tipo do node

en: Node Title
pt: Titulo do Post

en: Current
pt: Atual

en: Other
pt: Outros

en: Filter the view to the currently logged in user.
pt: Filtra a view para o usuário logado no momento.
