Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: Current
sv: Nuvarande

en: Other
sv: Övriga

en: Filter the view to the currently logged in user.
sv: Filtrera vyn till den nuvarande inloggade användaren.
