Recently Read (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Node Title
tr: Düğüm Başlığı

en: Current
tr: Şu anki

en: Other
tr: Diğer

en: Filter the view to the currently logged in user.
tr: Oturum açmış kullanıcıya göre, görünüme süzgeç uygular.
