Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Node type
vi: Kiểu node

en: Current
vi: Hiện thời

en: Other
vi: Khác
